Zakup na aukcji

W związku z ograniczeniami epidemiologicznymi zachęcamy Państwa do zdalnej licytacji. Obecność na aukcji możliwa jest tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsca. Ilość miejsc jest ograniczona.

Obiekty można kupować na aukcjach poprzez bezpośredni udział w licytacji na sali lub zdalnie:

1. Poprzez złożenie zlecenia licytacyjnego w salonie z podaniem numerów obiektów i maksymalnych kwot, do jakich dom aukcyjny będzie w Państwa imieniu licytował.

2. Poprzez złożenie zlecenia telefonicznego z podaniem pozycji, które chcą Państwo nabyć. Pracownik domu aukcyjnego połączy się z Państwem telefonicznie podczas aukcji i będą mogli Państwo na bieżąco wziąć udział z w licytacji. Zlecenia telefoniczne należy składać najpóźniej dzień przed aukcją w salonie lub poprzez przesłanie skanu ręcznie wypełnionego i podpisanego formularza zlecenia. Złożenie zlecenia telefonicznego na dany obiekt oznacza deklarację jego zakupu przynajmniej w cenie wywoławczej.

3. Online za pośrednictwem portalu internetowego, np. www.onebid.pl. Należy założyć na takiej stronie konto, zgłosić chęć udziału w licytacji i po uzyskaniu akceptacji przez dom aukcyjny, na bieżąco śledzić przebieg aukcji i licytować.

Przewiń do góry okna