Zakup na aukcji

W związku z aktualnymi ograniczeniami zapraszamy Państwa do licytacji zdalnej! Aukcja odbędzie się w normalnym trybie, jednak bez udziału publiczności.

Wszystkie dzieła można kupować na aukcjach w prosty sposób poprzez:

1. Złożenie zlecenia licytacyjnego w salonie z podaniem numerów obiektów i maksymalnych kwot, do jakich dom aukcyjny będzie w Państwa imieniu licytował.

2. Złożenie zlecenia telefonicznego z podaniem pozycji, które chcą Państwo nabyć. Pracownik domu aukcyjnego połączy się z Państwem telefonicznie podczas aukcji i będą mogli Państwo na bieżąco wziąć udział z w licytacji. Zlecenia telefoniczne należy składać najpóźniej dzień przed aukcją w salonie lub poprzez przesłanie skanu ręcznie wypełnionego i podpisanego formularza zlecenia. Złożenie zlecenia telefonicznego na dany obiekt oznacza deklarację jego zakupu przynajmniej w cenie wywoławczej.

3. Online za pośrednictwem portalu internetowego, np. www.onebid.pl. Należy założyć na konto na portalu, zgłosić chęć udziału w licytacji i po uzyskaniu akceptacji przez dom aukcyjny, na bieżąco śledzić przebieg aukcji i licytować. Można też składać zlecenia i limity. W przypadku licytacji przez internet należy pamiętać, że aukcjoner w pierwszej kolejności przyjmuje przebicia cen ze zleceń złożonych w domu aukcyjnym.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji: salon@artessia.pl, tel. +48 66 570 55 63

Przewiń do góry okna