Jak kupić

Obiekty sprzedawane w domu aukcyjnym Artessia poddawane są szczegółowej ocenie pod kątem autentyczności, stanu zachowania, jak również i wartości artystycznej. W celu skorzystania z naszej oferty zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz strony internetowej, gdzie prezentujemy pełen zestaw prac. Służymy informacjami, poradą i oferujemy miłą atmosferę przy zakupie dzieł sztuki.

Obiekty mające na stronie www status archiwalne są dziełami pozostającymi poza salonem domu aukcyjnego. Jednak znaczna część tych prac jest wciąż w naszym zasięgu i w razie Państwa zainteresowania chętnie skontaktujemy się z właścicielami z zapytaniem o ich aktualną dostępność do sprzedaży.

Płatność za zakupione obiekty może zostać przyjęta gotówką, przelewem lub kartą płatniczą. Do każdego zakupionego obiektu wydawany jest certyfikat potwierdzany przez D.A. Artessia i firmę ekspercką Ad-Arte. Służymy fachowym doradztwem w zakresie transportu dzieł sztuki.

Dom Aukcyjny Artessia od początku należy do Stowarzyszenia Antykwariuszy i Marszandów Polskich oraz międzynarodowej organizacji marszandów CINOA.

Przewiń do góry okna