Pogoń za bolszewikami
Pogoń za bolszewikami
2

Jerzy Kossak (1886 - 1955) Pogoń za bolszewikami, 1931 r.

olej/ tektura
20 x 37 cm
sygn. l.d.: Jerzy Kossak 1931

Cena wywoławcza: 9 500 zł

Estymacja: 12 000 - 15 000 PLN

Cena wylicytowana: 12 000 zł

Przewiń do góry okna