Kurier napoleoński
Kurier napoleoński
1

Jerzy Kossak (1886 - 1955) Kurier napoleoński, 1930 r.

olej/ tektura
23 x 32,5 cm
sygn. l. d.: Jerzy Kossak 1930

Cena wywoławcza: 3 000 zł

Estymacja: 6 000 - 8 000 PLN

Cena wylicytowana: 9 000 zł

Proweniencja
pochodzenie: zbiory Witolda i Jolanty Tłuchowskich, Warszawa
Stan zachowania
obraz po oczyszczeniu i konserwacji
Przewiń do góry okna