Krzemieniecki dwór
3

Irena Nowakowska-Acedańska (1909 - 1983) Krzemieniecki dwór, 1945 r.

drzeworyt/papier
17 x 20,5 cm
sygn., dat. i dedykacja u dołu: Krzemieniecki dwór. Panu Dyrektorowi Czesławowi Olszewskiemu z podziękowaniami – Irena Nowakowska-Acedańska/Tarnów 1945.

Cena wywoławcza: 400 zł

Estymacja: 600 - 800 PLN

proweniencja: dar autorki dla rodziców A. K. Olszewskiego
Przewiń do góry okna