Mazowsze – nad Bzurą
2

Romana Gintyłło (1988 - 1911) Mazowsze – nad Bzurą, 1955 r.

akwarela/papier
sygn. p.d.: R. Gintyłłówna
opisany i dat. na passe-partout: Mazowsze – nad Bzurą/VIII 1955

Cena wywoławcza: 800 zł

Estymacja: 1 500 - 2 000 PLN

proweniencja: dar od artystki
Przewiń do góry okna